دریچه مشبک

دریچه مشبک

دریچه مشبک که در بازار به دلیل شباهت ظاهری به لانه زنبور به دریچه زنبوری نیز شناخته می شود، وظیقه انتقال هوای رفت و برگشت را دارد. از دریچه های مشبک هم به صورت دریچه سقفی و هم دیواری استفاده می شود.

کلاهک دودکش طرح ‏اچ

کلاهک-دودکش-طرح-اچ

کلاهک دودکش طرح ‏اچ یکی از معروفترین و پرکاربردترین کلاهک های دودکش می باشد که از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است. همان طور که از نام آن هم پیداست کلاهک طرح اچ ظاهر ساختاری به شکل حرف H لاتین دارد.

کلاهک دودکش پره ای

کلاهک دودکش پره ای

کلاهک دودکش پره‌ای برای تخلیه دود و گازهای زائد از داخل ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این کلاهک دارای یک پره مرکزی است که به وسیله موتور یا باد حرکت می‌یابد و به طور اتوماتیک دود و گازهای مضر را بیرون می‌راند.

کلاهک چینی

کلاهک چینی

کلاهک چینی، شاید برای شما هم سوال باشد که چرا به این مدل کلاهک دودکش چینی می‌گویند؟ جالب است بدانید که تاج این کلاهک مشابه کلاه های چینی می باشد و به همین دلیل به آن کلاهک چینی لقب داده‌اند.

کانال اسپیرال

کانال-اسپیرال

کانال اسپیرال که تحت عنوان کانال هوای گرد نیز شناخته می شود. کانال های هوا از جمله بخش های مهم و کلیدی در سیستم های تهویه هوای ساختمان هستند. وظیفه این کانال های این است که هوای مطبوع را که توسط هواساز یا داکت و… تولید می شود

دمپر شاطری

دمپر شاطری

دمپر شاطری تهویه، محصولی از سازه صنعت، با هدف بهینه‌سازی جریان هوا و کنترل دما در سیستم‌های تهویه هوا طراحی شده است. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و طراحی منحصر به فرد، دمپر شاطری تهویه به تنظیم دقیق جریان هوا و ایجاد محیطی راحت و بهینه کمک می‌کن